Nasz katalog firm oferuje:

  • przejrzystą prezentację Twojej firmy
  • efektywną formę reklamy docierającą do dużej liczby klientów
  • dodatkowe możliwości promocji w naszym serwisie

Nie dodałeś jeszcze wpisu ? dodaj wpis

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

AURORA Biuro Podróży Adam Barański

Branże w których działa firma:

Biuro podróży

Adres i dane kontaktowe:

śląskie
ul. Pola 9/ 135
41-219 Sosnowiec
tel. 32/ 725 12 03, fax 32/ 266 01 16

Strona internetowa:

http://aurora.travel.pl (0/10)

Pagerank:

0


Poleć na:          


  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Szanowni Państwo – Drodzy Turyści!

Działamy na rynku od roku 2005. Na początku pod nazwą Biuro Podróży ZORZA a od roku 2007 jako Biuro Podróży AURORA.  Tym co nas wyróżnia na rynku turystycznym jest m.in. nasza wieloletnia pasja turystyczna, a także zapewnienie klientom organizowanych przez nas wycieczek maksymalnej dawki pozytywnych wrażeń podczas zwiedzania - a wszystko za niewygórowane ceny. Z naszych imprez wrócą Państwo do domu nie tylko z bagażem wspomnień ale i z nowymi przyjaciółmi.

Na sezon 2012 przygotowaliśmy dla Państwa szereg wycieczek - we wszystkie strony Europy, zwłaszcza wycieczki szkolne,  pielgrzymki. Oferujemy dodatkowo doradztwo w wyborze ośrodka, pensjonatu, wynajmie domku lub kwatery w pięknych i najbardziej atrakcyjnych narciarsko, górskich regionach naszego kraju oraz u naszych sąsiadów. Organizujemy także wyjazdy firmowe na indywidualne zlecenie.

Ponadto dla grup młodzieżowych i zakładów pracy przygotowaliśmy kilkadziesiąt tras wycieczkowych po Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Oczywiście każda wycieczka ze sprawdzonym, bogatym i bardzo różnorodnym programem.

Przygotowujemy również programy imprez na indywidualne życzenie osoby zamawiającej. Każdy więc w AURORZE znajdzie coś dla siebie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Z turystycznym pozdrowieniem

Adam  Barański

 

 

 

  Schowek (0)