Nasz katalog firm oferuje:

  • przejrzystą prezentację Twojej firmy
  • efektywną formę reklamy docierającą do dużej liczby klientów
  • dodatkowe możliwości promocji w naszym serwisie

Nie dodałeś jeszcze wpisu ? dodaj wpis

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

BIURO WYCENY POJAZDÓW, MASZYN I URZĄDZEŃ TOMASZ CIESIELSKI

Branże w których działa firma:

maszyny i urządzenia

Adres i dane kontaktowe:

wielkopolskie
ul. Wiosny Ludów 23
62-200 Gniezno
tel. 605 296 356

Strona internetowa:

http://www.rzeczoznawcagniezno.pl (0/10)

Pagerank:

0


Poleć na:          


  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

O firmie

Biuro Wyceny Pojazdów, Maszyn i Urządzeń Tomasz Ciesielski świadczy usługi w zakresierzeczoznawstwa samochodowego oraz wycen maszyn od 2003 roku.

Jako biuro zrzeszone w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej  i Ruchu Drogowego "AUTO CONSULTING" współpracujemy z tego typu biurami i rzeczoznawcami na terenie całej Polski ale również i z innymi Stowarzyszeniami Rzeczoznawców. 

Właściciel biura jest licencjonowanym i certyfikowanym rzeczoznawcą samochodowym, wpisanym na listę rzeczoznawców Ministerstwa Infrastruktury (RS 001162), jest biegłym Izby Skarbowej w Poznaniu, biegłym sądowym przy sądzie okręgowym w Poznaniu.

W swojej pracy stosujemy polskie normy techniczne i prawne, a także kierujemy się zasadami etyki i normami OSRTMiRD "AUTO CONSULTING". 

Skupiamy rzeczoznawców samochodowych, dla których nadrzędnymi normami są niezależność  i profesjonalizm w wykonywanej pracy. 

Podnosząc swoje kwalifikacje i wiedzę uczestniczymy w szkoleniach, sympozjach związanych z techniką motoryzacyjną oraz problemami rekonstrukcji kolizji drogowych. Staramy się nawiązać współpracę z profesjonalnymi biurami czy ośrodkami rzeczoznawstwa samochodowego na terenie Unii Europejskiej. 

Likwidujemy szkody komunikacyjne w pełnym zakresie oraz możemy reprezentować ubezpieczycieli (prowadzić przedstawicielstwa) na terenie województwa wielkopolskiego. 

 

  Schowek (0)