Nasz katalog firm oferuje:

  • przejrzystą prezentację Twojej firmy
  • efektywną formę reklamy docierającą do dużej liczby klientów
  • dodatkowe możliwości promocji w naszym serwisie

Nie dodałeś jeszcze wpisu ? dodaj wpis

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

POLTUR. BIURO TURYSTYCZNE

Branże w których działa firma:

Biuro podróży

Adres i dane kontaktowe:

podkarpackie
B. Głowackiego 36
39-400 Tarnobrzeg
tel. (015) 822 13 89 tel./fax: (015) 823 68 25 Tel.509

Strona internetowa:

http://www.poltur.com.pl (0/10)

Pagerank:

0


Poleć na:          


  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Działalność usługową jako biuro turystyczne rozpoczęliśmy w 1991 roku — to już kilkunastoletnie doświadczenie na rynku turystycznym. Posiadamy zezwolenie Organizatora Turystyki nr 032/99, wydane przez Wojewodę Podkarpackiego. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji grupowych imprez turystycznych w kraju i za granicą — głównie na zlecenie szkół i zakładów pracy. Są to propozycje wycieczek, wczasów, zimowisk, kolonii i obozów młodzieżowych, zielonych szkół, pielgrzymek, itp.

Oprócz tego jesteśmy gotowi opracować każdą inną imprezę dostosowaną programowo do indywidualnych życzeń zleceniodawcy. Jednak w naszych ofertach nie pomijamy turystów indywidualnych, którym polecamy również wiele ciekawych propozycji atrakcyjnego wypoczynku.

Prowadzimy także sprzedaż agencyjną imprez turystycznych — znanych, pewnych i sprawdzonych touroperatorów krajowych i zagranicznych, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu bardzo szeroką, różnorodną i ciekawą ofertę wypoczynku.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zakłady pracy, szkoły i turystów indywidualnych. Jesteśmy partnerem doświadczonym, solidnym w działaniu i elastycznym w negocjacjach warunków współpracy.

Zapraszając do skorzystania z naszych usług, życzymy Państwu wielu wspaniałych wrażeń w podróżach turystycznych z naszym biurem.

 

  Schowek (0)