Nasz katalog firm oferuje:

  • przejrzystą prezentację Twojej firmy
  • efektywną formę reklamy docierającą do dużej liczby klientów
  • dodatkowe możliwości promocji w naszym serwisie

Nie dodałeś jeszcze wpisu ? dodaj wpis

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

SAN-TECH HENRYK ZIĘBOWICZ

Branże w których działa firma:

Fundacje

Adres i dane kontaktowe:

dolnośląskie
Zielińskiego 51 /2
53-533 Wrocław
tel. 71 338 17 80 kom: 501 656 499

Strona internetowa:

http://www.santech.wroclaw.pl (0/10)

Pagerank:

0


Poleć na:          


  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy SAN-TECH jest firmą  powstałą w 2006 roku. Zajmujemy się przede wszystkim działalnością usługową w zakresie instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych i gazowych. Wykonujemy instalacje sanitarne i grzewcze od domków jednorodzinnych, poprzez budownictwo wielomieszkaniowe, aż do obiektów przemysłowych.

Swoją działalność rozpoczęliśmy od wymiany pionów i poziomów ciepłej,zimnej wody oraz pionów kanalizacji w budynkach wielorodzinnych.  Mamy również duże doświadczenie w wykonywaniu instalacji dla małych domków jednorodzinnych oraz kotłownie.

Wykonujemy instalacje we wszystkich znanych i dostępnych technologiach, oraz stosujemy urządzenia firm, będących liderami na rynku techniki grzewczej i sanitarnej.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom inwestorów, współpracujemy również z firmami outsourcingowymi przez co możemy naszym klientom zaproponować pełną obsługę: od koncepcji, wykonania projektu, wyceny inwestycji, poprzez fachowe jej wykonanie, aż po stały serwis.

 

  Schowek (0)