Nasz katalog firm oferuje:

  • przejrzystą prezentację Twojej firmy
  • efektywną formę reklamy docierającą do dużej liczby klientów
  • dodatkowe możliwości promocji w naszym serwisie

Nie dodałeś jeszcze wpisu ? dodaj wpis

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Solar Spa Hotel

Branże w których działa firma:

Odnowa biologiczna i SPA

Adres i dane kontaktowe:

małopolskie
Zdrojowa 1
34-460 Szczawnica


Poleć na:          


  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Nasz hotel jest nowoczesnym i komfortowym obiektem. Posiadamy miejsca noclegowe w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych, pokojach typu studio oraz klimatyzowanych pokojach  lux i apartamentach.

Najatrakcyjniejsza jest lokalizacja naszego hotelu znajdującego się  w samym sercu Szczawnicy - Zdroju pośród zieleni parku uzdrowiskowego   zapewni ona Państwu  spokojny i komfortowy wypoczynek.

Niewielka odległość -200 m,  jaka dzieli nasz hotel od centrum Szczawnicy i wyciągu krzesełkowego na Palenicę (4700m tras narciarskich) sprawi, iż Państwa pobyt pozostanie niezapomniany.

Oferta nasza skierowana jest do wszystkich chcących miło spędzić czas, poznać piękno  Pienin, uprawiać czynny wypoczynek korzystając nie tylko z doskonałych tras narciarskich ale i spacerowych. W kompleksie hotelowym znajduje się park wodny z licznymi atrakcjami.

MEDICAL SPA z gabinetem medycyny estetycznej oraz centrum rehabilitacji zapewni Państwu całodobową opiekę medyczną oraz konsultacje lekarzy specjalistów z zakresu balneologii i medycyny fizykalnej, pediatrii oraz medycyny estetycznej. Oferujemy szeroką gamę usług dla wszystkich chcących poprawić stan zdrowia, wygląd oraz komfort psychiczny.

W  hotelowej restauracji poznacie Państwo smak doskonałych potraw z kuchni regionalnej oraz międzynarodowej a  przyjemny klimat kawiarni z drink-barem umili Państwu pobyt w naszym hotelu.

Dla małych gości korzystających z wypoczynku z rodzicami, proponujemy oprócz spacerów i wypoczynku, kąpiele w basenie oraz korzystanie z pokoju zabaw, a w sezonie letnim z placu zabaw na świeżym powietrzu. Dzieci pod czujnym okiem hotelowego animatora będą mogły aktywnie spędzić czas poświęcony zabawom i konkursom przygotowywanym na każdy dzień pobytu. Dla małych gości organizujemy również dni tematyczne, podczas których będą mogły zapoznać się z kulturą i tradycjami panującymi w okolicy jak również z pięknym krajobrazem i rozrywkami w zależności od pory roku. Rodzice w tym czasie mogą zrelaksować się w hotelowym spa, parku wodnym, bądź odpocząć przy kawie w hotelowej restauracji.

 

 

Galeria:

Solar Spa Hotel
Solar Spa Hotel
Solar Spa Hotel
Solar Spa Hotel
Solar Spa Hotel
Solar Spa Hotel

Mapa dojazdu:


  Schowek (0)