Nasz katalog firm oferuje:

  • przejrzystą prezentację Twojej firmy
  • efektywną formę reklamy docierającą do dużej liczby klientów
  • dodatkowe możliwości promocji w naszym serwisie

Nie dodałeś jeszcze wpisu ? dodaj wpis

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Studium MBA Uniwersytetu Szczecińskiego

Branże w których działa firma:

Szkoły

Adres i dane kontaktowe:

zachodniopomorskie
Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. 091 444 21 25 tel: 91 444 19 53 fax: 91 444 19 53

Strona internetowa:

http://www.mba.univ.szczecin.pl (0/10)

Pagerank:

0


Poleć na:          


  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

 

Uniwersytet Szczeciński został powołany 1 października 1985r. Uczelnia powstała z połączenia Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu Politechniki Szczecińskiej oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej. Aktualnie US jest największą uczelnią na Pomorzu Zachodnim, posiadającą 13 wydziałów. Kształceniem studentów na US zajmuje się około 1200 pracowników naukowo-dydaktycznych. Na 45 kierunkach studiów, prowadzonych w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym, kształci się blisko 23 tysiące studentów.

Aktualnie Uniwersytet Szczeciński posiada umowy dwustronne z 50 uczelniami i instytucjami naukowymi. W ramach programu ERASMUS, w ostatnim roku akademickim, obowiązywały umowy z 82 uczelniami i instytucjami naukowymi. Średnio w roku za granicę wyjeżdża około 150 studentów. Na US goszczonych jest natomiast ok. 50 studentów z zagranicy. Istnieje również możliwość skorzystania z programu wymiany krajowej „MOST”, w ramach którego część roku akademickiego spędzić można w innym ośrodku naukowym.

Studenci mogą także brać udział w pracach ponad 100 kół naukowych. Na uczelni działają również grupy teatralne, muzyczne oraz chór, a na zajęcia Akademickiego Związku Sportowców uczęszcza ponad 500 studentów.

Do wielu atutów studiowania na US należy dodać możliwość korzystania ze zbiorów Biblioteki Głównej i jej 11 filii. Znajduje się tam ponad milion trzysta pięćdziesiąt tysięcy wydawnictw zwartych, ciągłych i specjalnych.

 

 

  Schowek (0)