Nasz katalog firm oferuje:

  • przejrzystą prezentację Twojej firmy
  • efektywną formę reklamy docierającą do dużej liczby klientów
  • dodatkowe możliwości promocji w naszym serwisie

Nie dodałeś jeszcze wpisu ? dodaj wpis

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Tyrolia Band

Branże w których działa firma:

agencje artystyczne

Adres i dane kontaktowe:

małopolskie
Nowa Wieś 101
34-120 Targanice
tel. 602439313

Strona internetowa:

http://www.tyroliaband.com (0/10)

Pagerank:

0


Poleć na:          


  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

 

Jak sama nazwa wskazuje jest zespołem grającym muzykę tyrolską. W repertuarze zespołu znajdują się ludowe utwory niemieckie, bawarskie, austriackie, szwajcarskie oraz słoweńskie. Oprócz tradycyjnego brzmienia zespół może zaprezentować się także w stylizacji, łącząc "muzykę alpejskiego ludu" z innymi gatunkami muzycznymi. 
Tyrolia Band jest pierwszym zespołem w Polsce grającym muzykę określaną w krajach niemiecko-języcznych jako Alpen-Rock, który to w ostatnim czasie staje się tam bardzo popularny, docierając do wielu pokoleń, łącząc je w tym co piękne, znane i trwałe z nowoczesnością i żywiołem młodości. Zespół posiada także własne kompozycje w stylu tyrolskim wzbogacone wirtuozowskimi partiami instrumentalnymi jak i wokalnymi - jodłowanie.
W związku z występami dla różnej publiczności zespół posiada kilka wersji koncertu lub biesiady. Utwory mogą być wykonane w oryginalnych wersjach językowych bądź po polsku.
Koncerty Tyrolii Band charakteryzują się dobrym kontaktem z publicznością, co wynika z połączenia owej muzyki z odrobiną humoru i wciągnięcia słuchacza w aktywne uczestnictwo w zabawie. Wysokie umiejętności muzyków, ich spontaniczność na scenie oraz chęć "dawania z siebie wszystko" powodują, że każdy koncert jest niezapomniany.

 

Galeria:

Tyrolia Band
Tyrolia Band
Tyrolia Band

Mapa dojazdu:


  Schowek (0)